WE GROW
YOUR FUTURE

Badania i rozwój

Badania i rozwój to podstawa doskonalenia naszego produktu. Każdego dnia doświadczony zespół R&D prowadzi badania i eksperymenty dążące do zoptymalizowania metody produkcji przy zachowaniu najwyższej jakości surowca. Na bieżąco analizujemy parametry i odczyty z naszych hal uprawowych oraz rozwijamy prace nad genetyką roślin – wszystko po to, żeby kwiatostany z naszych upraw spełniały restrykcyjne normy jakości.

Uważamy, że doświadczenie w połączeniu ze zróżnicowaną wiedzą to klucz do objęcia pozycji lidera w branży, dlatego cyklicznie odwiedzamy naszych partnerów w całej Europie i walidujemy z nimi wyniki naszych badań. Dużym wsparciem w pracach badawczo-rozwojowych są dla nas także jednostki naukowe, które chętnie podejmują się współpracy przy badaniu konopi.

We współpracy z międzynarodowymi instytutami rozwijamy technologię invitro aby zapewnić naszym partnerom najstabilniejsze odmiany o powtarzalnych parametrach.

Jeżeli chciałbyś rozwinąć genetykę swoich roślin, zbadać ich siłę ukorzenienia lub jakikolwiek inny parametr, zapraszamy do kontaktu przez formularz na stronie. Oferujemy także usługi izolowania czynników chorobotwórczych z roślin i nowoczesne metody walki ze szkodnikami.

Ekstrakcja

Nasze zaplecze ekstrakcyjne tworzymy we współpracy z najlepszymi, certyfikowanymi jednostkami, które delegowały do nas swoich specjalistów. Ekstrakcję prowadzimy w zakładzie spełniającym normy produkcji spożywczej, a niebawem także medycznej. Jesteśmy w stanie stworzyć formulacje według wymagań klienta. Każdy produkt dostarczamy wraz z certyfikatem jakości potwierdzającym legalność. Działamy na najwyższej klasy sprzęcie przetwórczym i analitycznym, dzięki czemu produkcja jest powtarzalna.

Jeżeli chciałbyś zlecić produkcję lub badanie posiadanych produktów skontaktuj się przez formularz na stronie. Prowadzimy badania w standardzie farmakopealnym.