WE GROW
YOUR FUTURE

Uprawy

Plantacje Cannabis Vera należą do największych wysoko zaawansowanych upraw konopi w Polsce. Z myślą o maksymalizowaniu wartości oferowanej naszym klientom, wdrażamy najwyższe standardy jakości, wykorzystując sprawdzone technologie. Posiadamy hale uprawowe o powierzchni ponad 3000 m2 z zaawansowanymi systemami kontrolującymi klimat oraz z najwyższej klasy energooszczędnym oświetleniem LED. Dzięki temu zapewniamy sadzonkom optymalne warunki rozwoju, co przekłada się bezpośrednio na jakość kwiatostanów.

Doświadczony zespół specjalistów każdego dnia analizuje parametry uprawowe roślin, aby pozyskiwane przez nas kwiatostany konopi wykazywały optymalne, najbardziej pożądane cechy. Nieustannie podnosimy kwalifikacje naszego personelu, aby dotrzymać kroku zmianom postępującym w branży. Wszystkie standardy wprowadzane na uprawach walidujemy z obowiązującymi normami przy współpracy z profesjonalnymi jednostkami audytorskimi.

Oferujemy także wsparcie eksperckie w zakresie uprawy konopi. Jeżeli interesuje Cię temat upraw w pomieszczeniach i chciałbyś zarabiać, korzystając z najlepszych technologii dostępnych w Europie – skontaktuj się z nami przez formularz na stronie.

Kontrola jakości

Każdy profesjonalny hodowca konopi wie, jak ważna jest kontrola jakości. Nie tylko ze względów prawnych, ale przede wszystkim w trosce o prawidłowy przebieg hodowli i wartość otrzymanego produktu, a w efekcie zadowolenie klienta.

W Cannabis Vera poddajemy kontroli rośliny na każdym etapie wzrostu i kwitnienia, aby na bieżąco obserwować, jak zmieniają się ich parametry. Wieloetapowa kontrola jakości to klucz do produkcji bezpiecznego surowca o kontrolowanych, powtarzalnych cechach. Właśnie dlatego współpracujemy tylko z renomowanymi laboratoriami i walidujemy uzyskane wyniki w kilku sprawdzonych jednostkach o zasięgu międzynarodowym.

Wyniki uzyskane w badaniach szczegółowo analizujemy i porównujemy z poprzednimi cyklami uprawowymi, aby potwierdzić powtarzalność procesów produkcji oraz zgodność każdej partii. Jeżeli chciałbyś sprawdzić swoje plony lub produkt pochodzenia konopnego – skontaktuj się przez formularz na stronie.